1.aupair agentura v ČR
facebook
img

Vyberte si rodinu

Milá ověřená rodinka blízko hranic. Pán se věnuje zemědělství , paní fyzioterapeutka. Bydlí v krásné bavorské vesničce. Hledají slečnu, která má ráda děti a přírodu.
Info od au-pair:
Jako au-pair do Německa jsem jela hlavně kvůli němčině, ale našla jsem tu mnohem víc! Nemůžu uvěřit, že už za pár týdnů to bude rok a pojedu zase do Čech, strašně to uteklo.
Ze začátku jsem měla obavy, ale hned ze začátku bylo vše opravdu bez problémů. Domluva se Stefanie (Gastmutter) je snadná, jestli nastala nějaká obtíž vše se s lehkostí vyřešilo.
V prvních měsících jsem měla na starosti hlavně hlídání Letizie (4 roky) a Ann-Kathrine (2 roky), ve chvílích, kdy Stefanie byla v práci, pracovalo se na stavbě nového domu nebo, jelikož mají farmu, se krmila zvířata. Moji práci zahrnovalo také vaření jednoduchých jídel, skládání oblečení pro děti či pomoct se základním úklidem domácnosti. V listopadu nám přibyl nový člen rodiny, miminko jménem Richard :)
Žije se tu na malé vesnici, což mi naprosto vyhovuje jako milovníka přírody. Ovšem do města to není daleko (cca 12 km), dá se tam dostat na kole, vlakem a autem, které je k dispozici. Na kurz němčiny jsem dojížděla do právě již zmíněného města, do centra VHS (Volkhochschule), které nabízí i velké množství ostatních kurzů, ze kterých si člověk může vybrat. Já jsem například docházela i na kurz španělštiny. Co se němčiny týče, tak musím říct, že to ze začátku rozhodně nebylo slavné, ale Stefanie i Richard (Gastvater) jsou rozhodně nápomocní a se vším se snaží pomoci. Důležité je hlavně se nebát a mluvit, nikdo mi přece hlavu neutrhne :D
Nemohu říci, že to s dětmi nebylo nikdy těžké, ale myslím, že to k tomu patří. Rozhodně nelituji mého rozhodnutí, považuji to za skvěle strávený rok v mého života.
Rodina Frauenknecht je opravdu přátelská a cítím se jako člen rodiny.

Názov: Frauenknecht
Lokácia: Bavorsko
Termín: dohodou
Dĺžka: dohodou
Deti: 2(4,3)
Vreckové: 300-400 EUR

Mám záujem o rodinu - nezáväzná rezervácia