1.aupair agentura v Čechách
facebook
img

ONLINE REGISTRACE AUPAIR

Než se závazně zaregistrujete, doporučujeme si přečíst všeobecné podmínky a náklady pro práci AuPair.

 

 

POSTUP PRO VYŘÍZENÍ:

1) vyplňte a odešlete dotazník v němčině či angličtině - VYPLŇTE ONLINE ZDE

 

2) po odeslání dotazníku, zašlete prosím zvlášť foto Vašeho obličeje (s úsměvem) + máte-li 2 fotografie s dětmi, rodiči. 

 

3)  obdržíte smlouvu s naší agenturou 

 

4)  po uhrazení zálohy 500 Kč + zaslání podepsané smlouvy začínáme jednat s rodinou dle Vašich požadavků. Pokud budete s rodinou souhlasit, obdržíte podrobné informace od rodiny a jejich fotografie. Rodina se s Vámi zkontaktuje emailem nebo telefonicky, je možno domluvit skype rozhovor ev. předběžnou návštěvu.

 

5) Do 14-ti dnů si prosím připravte zbytek materiálů, viz. dokumenty,  nutných k vyřízení aupair pobytu.

 

 

Je samozřejmostí, že při výběru rodin respektujeme Vaše požadavky uvedené v dotazníku, případné odchylky budeme s Vámi konzultovat. Poslední slovo při výběru rodiny máte Vy. Neustále s Vámi budeme v telefonickém kontaktu. Některé rodiny vyžadují nezávaznou, krátkodobou návštěvu, náklady na cestu hradí rodina.

 

V případě oboustranného zájmu připravíme smlouvu, kterou Vám i s podpisem rodiny zašleme k Vašemu podpisu. Obdržíte také podrobné instrukce a informace o vyřízení povolení k pobytu, dobré rady na cestu, informace o dopravě, a také mnoho dalších užitečných informací, jako např. co vzít s sebou, jaké dárky apod.

 

 

Osobní návštěva v naší kanceláři není nutná, vše Vám můžeme zaslat, ale rádi Vás v agentuře přivítáme.