1.aupair agentura v Čechách
facebook
img

Vyberte si rodinu

Nutný řidičský průkaz!Super rodina z Rakouska,která má hotel a potřebuje slečnu ke svým dvojčatům-marie+Moritz.
Zde info od bývalé aupair
Ahoj budoucí au-pair,
ráda bych se s tebou podělila o mé zkušenosti v rodině Knaus, ve které jsem teď žila.
Rodina žije v domečku, v malebné, na cestovní ruch bohaté, vesničce Filzmoos. Konkrétně v části Neuberg, která se nachází cca 3 km od Filzmoos. Celkově se vesnice nachází přibližně hodinu od Salzburgu, který vřele doporučuji navštívit. Je to nádherné město. V domě se nachází ještě další 3 apartmány k pronájmu. Ty budeš mít svůj vlastní pokoj se sociálním zařízením, televizí, ledničkou, varnou konvicí a ohřívačem.
Oba rodiče pracují v restauraci zvané Oberhofalm. Nachází se v nádherném prostředí, obklopeném horami. Je to turisticky velmi oblíbená oblast. Strávit léto tu pro mě byla čest, krásnější místo jsem si nemohla přát. Všichni známí mi záviděli tu přírodu :) Personál jsem brala jako svou druhou rodinu. Všichni jsou moc příjemní a nápomocní. Celkové lidé i ve vesnici jsou moc přátelští a našla jsem si tu za svůj pobyt plno známých, za kterými se budu ráda vracet.

Tvůj pracovní den bude vypadat tak, že nemusíš ráno vstávat s dětmi a vybavovat je do školy. To dělá Monika (matka) sama. Ty vstáváš na 9 hodinu a dopoledne pomáháš s domácími pracemi jako jsou žehlení, luxování, vytírání, utírání prachu a celkové udržování domácnosti-žádné náročné úkoly. Občas potřebuje Monika pomoct s úklidem apartmánů. V poledne vyzvednete děti ve škole a jedete do již zmiňované restaurace, kde se společně s dětmi naobědváte a trávíte tam spolu odpoledne. Tvým úkolem je zajistit, aby se děti najedly, napsaly úkoly a pak si s nimi můžeš celé odpoledne hrát nebo chodit na vycházky. Kolem 5-6 hodiny jezdíme zpátky domu, kde tvá práce pro tento den končí. Takto to bude vypadat 6 dní v týdnu, úterky jsou volné. Občas se může stát, že po tobě budou rodiče chtít, abys zůstala večer u dětí, protože si budou chtít vyrazit do bazénu, večeři apod. Co se týče vaření, nemusíš se bát, většinou budete jíst v restauraci i s dětmi a pokud někdy budeš muset něco uvařit, budou to jednoduchá jídla jako pizza, tousty apod.

Osmiletá dvojčata Marie a Morizt jsou chytré a vtipné děti. Každé pondělí odpoledne mají cvičení ve škole a ve čtvrtek chodí na flétnu. Jsou to živé děti, které si vždycky vymyslí program, aby se nenudily :) Samozřejmě budou rády, když si budeš hrát s nimi, hned je to větší sranda pro všechny.

Němčiny se nemusíš obávat. Tady již několik au-pair měli a vědí tedy, jak s tebou mají mluvit a vysvětlí ti všechno tak, abys rozuměla. Oba rodiče jsou velmi trpělivý a klidní lidé a s každým problémem, který se naskytne, ti rádi pomůžou. Proto se neboj se na ně s čímkoliv obrátit :) Není ani problém se domluvit na volnu mimo volné úterky. Rodina ti umožní vycestovat za rodinou, pokud budeš chtít. Není ani problém, když za tebou rodina nebo známý přijedou, rádi je poznají-

Doufám, že jsem ve stručnosti vypsala všechny důležité informace, které by tě mohly zajímat. Já jsem strašně ráda, že jsem mohla dostat takovou příležitost a mohla jsem tu strávit půl roku. Tobě, jako budoucí au-pair přeji, aby se ti tu líbilo a užila sis to tady. Je to zkušenost k nezaplacení. Ať už se jedná o zlepšení svých jazykových schopností nebo získání nových zážitků.

V případě jakýchkoliv otázek se na mě můžeš obrátit, ráda ti poradím a na vše odpovím.

Klára


Název: Knaus
Lokace: Rakousko-Filzmoos Alpy
Termín: dohodou
Délka: 2-12 měsíců
Deti: 2(8,8)
kapesné: 650,-EUR

Mám zájem o rodinu - nezávazná rezervace: