1.aupair agentura v Čechách
facebook
img

Vyberte si rodinu

Info od minulé aupair:
Ahoj budoucí Au-pair slečno,
agentura Jana mi zprostředkovala Au-pair pobyt u rodiny Thiele v Pasově. Rodina Thiele je velmi přátelská a veselá. Velmi brzo jsem se zde cítila jako člen rodiny. Všichni se ke mně chovali velmi mile a hezky. Já osobně jsem zde byla naprosto spokojená a rok mého pobytu zde utekl jako voda.
Rodiče často cestují, a proto potřebují Au-pair, která by mohla dohlédnout na děti. Děti jsou již dostatečně samostatný, nevyžadují žádnou extra péči. Budeš mít na starosti velmi veselé, zvídavé a hodné děti, které umí poslouchat, chlapec se jmenuje Maxi a holčička Sophie. Obě děti hrají na hudební instrument a hrají fotbal za FC Passau. Sophia chodí mimo jiné i na gymnastiku, která ji velice baví.
Rodina má spoustu přátel, se kterými se často setkává. Chodí společně na procházky, v létě se často griluje a či se jde na společný oběd, podnikají se různé výlety atd… Poznáš mnoho skvělých a milých lidí, kteří ti vždy rádi pomohou a přijmou tě okamžitě mezi sebe.
Máš zde možnost navštěvovat kurzy Němčiny ve VHS Passau, škola se nachází přímo v centru. Rodina ti s veškerou organizací pomůže. V kurzu poznáš mnoho nových lidí a jistě si zde najdeš přátele. Já jsem absolvovala ve VHS kurzy němčiny a učitelé jsou úžasní. Naučí tě velmi brzo a rychle německy. Nemusíš mít z ničeho obavy. V případě, že by jsi se necítila na komunikaci v němčině, není problém se domluvit v angličtině. Rodina komunikuje v angličtině velmi plynule a i děti dobře rozumí.
Pasov je krásné historické město, věřím, že i ty budeš okouzlena městem sto barev. Pasov je známý jako město soutoku tří řek. Tento soutok je velmi dobře viditelný z místa zvaného Ortspize. Jde o krásnou podívanou. Pasov je město, kde žije mnoho studentů a lidé jsou zde velmi vstřícní a milí. Je zde obrovská možnost společenského a kulturního vyžití. Dvakrát do roka se zde koná Dult – pivní slavnosti s atrakcemi a skvělým hudebním doprovodem. Ve městě je mnoho dobrých barů a diskoték. Najdeš zde spoustu vynikajících a velmi útulných kaváren a sportovních příležitostí.
Závěrem bych ti chtěla říci, že pokud se rozhodneš pro Au-pair v rodině Thiele získáš na čas novou rodinu a přátele na celý život. Samozřejmě si budeš moci zlepšit své jazykové znalosti a získáš i nové zkušenosti. Já byla v rodině velmi spokojená, velmi dobře jsme si rozuměli a rodina mi vždy vyšla vstříc, pokud jsem potřebovala.
Měj se moc krásně a přeji ti krásný pobyt u rodiny Thiele


Ověřená rodina,má dům se zahradou a bazénem.V této rodině jsme již měli aupair slečnu,byla velmi spokojena.Výhodou je bydliště nedaleko hranic v krásném historickém městě

Název: Thiele
Lokace: Passau
Termín: 09/ 2018
Délka: 6-12 měs
Deti: 2(13,11)
kapesné: 400,-EUR+kurs

Mám zájem o rodinu - nezávazná rezervace: